• Wózki

Wózki dziecięce spacerowe i wielofunkcyjne i bliźniacze

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wózków spacerowych, wielofunkcyjnych, wózki dla bliźniaków, oraz wózki trójkołowe. Nasze wózki dla dzieci są wykonane z najlepszych materiałów i stale pracujemy nad dopracowaniem naszych produktów.

Wózki dziecięce Topmark są bardzo wygodne dla dziecka dzięki bardzo miękkim siedziskom oraz specjalnie dopasowanym do budowy dziecka. Komfort dla dziecka w wózku jest bardzo ważny, a nasz spacer będzie przyjemny. Źle dobrany wózek może być przyczyną płaczu dziecka który będzie nie komfortowo w nim leżał.

Wygodny i komfortowy wózek dla dziecka i rodzica

Zanim podjęliśmy współpracę z marką Topmark zasięgneliśmy opinie nie tylko producenta ale przede wszystkim rodziców. Ważne dla nas były Państwa odczucia i spostrzeżenia, które są dla nas piorytetem.  Sami też jesteśmy rodzicami, dlatego skorzystaliśmy z testowanie wózków spacerowych oraz wózków wielofunkcyjnych z gondolą. To przekonało nas do podjęcia współpracy z Topmark. Wózek okazał się lekki w prowadzeniu, koła zostały wyposażone w amortyzację co jest ułatwieniem. Wózek dodatkowo się świetnie składał a jego lekka konstrukcja była mega pomocna przy wkładaniu go do samochodu.

Topmark jest to Holenderska firma długo istniejąca na tym rynku działająca z wielkim sukcesem. Asortyment jest bardzo bogaty co jest dopełnieniem oferty dla rodziców którzy spodziewają się dziecka lub w miarę wzrostu szukają innego asortymentu.